نفرات برگزیده مسابقه نسیم نهج البلاغه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: فرهنگی هنری مذهبی
لیست نفرات برگزیده مسابقه عمومی نسیم نهج البلاغه 3 شهر سیرجان 

 

 

 

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام پدر

1

محمد سنگ پهنی

امراله

2

محمد جواد روح الامینی

دادعلی

3

فاطمه فرهادی

محمد

4

نسرین جهانشاهی

علی

5

زهرا سعدلو پاریزی

محمدیار

6

علیرضا عابدین پور

محمد جعفر

7

فاطمه نورمحمدی چناری

علی

8

زینب رفیعی راویز

علی

9

فاطمه شفیعی

محمد

10

ملیکا سروش نیا

مهدی

11

زهرا خضری نژاد قرایی

حبیب اله

12

یاسمن رنجبر

محمود

13

محمد علی بنی اسدی

موسی

14

نجمه دریابیگی سلیمی

امراله

15

علیرضا ابراهیم زاده

علی شیر

16

عاطفه قنبری نژاد پاریزی

حسن

17

آسیه قنبری نژاد پاریزی

حسن

18

بتول قهاریان

غلامرضا

19

فرامک زرین خط

حمید

20

محدثه حاج ابراهیمی

بهباز

21

اعظم رنجبر زیدآبادی

عباس

22

محسن محترم

حسن

23

الناز زیدآبادی

حسن

24

طیبه دانش فر

موسی

25

الهام افضلی پور

علیرضا

26

محمدرضا زینل زاده

حسین

27

زهرا شهبا

علی

28

فاطمه علیزاده کرانی

محمد

29

الهه سالاری

حسین

30

مینا رضایی

ناصر

31

زهره عباسی فریدونی

نبی اله

32

فرزانه اکبری زاده

ماشا اله

33

امیر سجاد طاهری

شعبان

34

فاطمه اخوان

محمدرضا

35

هانیه اخوان

اکبر

36

بی بی صغری آتشی پور

سید حسین

37

ناهید پور فریدونی

قاسم

38

اعظم مختاری

شیرعلی

39

الهه پور شهسواری

محمد

40

فاطمه قاسمی نژاد

گرامی

41

صدیقهصفوراییپاریزی

ذبیحاله

42

مریممحمودآبادی

غلامعباس

43

سارا پور جعفر آبادی

غلامرضا

44

سکینه پور جعفر آبادی

غلامرضا

45

پروین رضایی شریف آبادی

غلامرضا

46

سامان روح الامینی

دادعلی

47

حمیده عزت آبادی پور

مظفر

48

معظمه عباسی

محمد

49

مریم شول

احمد

50

محدثه ذاکری افشار

غلامرضا

51

مریم عرفانی

سعدالله

52

یوسف مرادی

عباسعلی

53

آسیه شول

حسن

54

مهدیه بلوردی

علی

55

سوده اسماعیل زاده

محمد

56

حمیده ورعی

غلامرضا

57

ناهید عزت آبادی پور

علی

58

حمیده فروهر زاده

حسن

59

نجمه صفاری

محمدعلی

60

نجمه فضلعلی

علی

61

فرزانه طاهری پور

مهدی

62

فاطمه عبدالله پور

حمید

63

شیما عبدالله پور

حمید

64

فروغ نادری نسب

غلامعباس

65

افسانه بیگلری

غلامعباس

66

طیبه صادقی

مراد

67

زهره انباز

غلامرضا

68

مهدی جهانشاهی

محمد علی

69

مریم خدارحم پور

محمدرضا

70

صدیقه نصرت آبادی

علی

71

فریبا ایرانمنش پاریزی

محمد

72

زهرا رسولی

اکبر

73

فائزه اکبری نسب

رمضان

74

فاطمه معین الدینی

ابوالقاسم

75

لاله محمود آبادی

محمد

76

اعظم همایی

اسماعیل

77

مهناز محمدی

محمد مهدی

78

ساره ترابیان

ماشااله

79

پریسا چهارگنبدی زاده

حسین

80

حمیده شهسواری

غضنفر

81

مهدیه سلیمان زاده

علی

82

طاهره سنگ پهنی

امراله

83

افسانه زید آبادی نژاد

ولی

84

زهرا سنجری پور

داراب

85

حسن رحیم پور

موسی

86

سید مالک افضلی

سید علی

87

امیر حسین سروش نیا

مهدی

88

سمانه یزدی زاده

محمد

89

وحیده فرهادی

احمد

90

مهدیه فرهادی

احمد

91

نسرین افسری

غلامحسین

92

معصومه برقی باسفهرجانی

رضا

93

فرزانه پور جعفر آبادی

حسین

94

فاطمه زارع کهن

تاج مراد

95

فاطمه نژاد کورکی

نبی اله

96

معصومه بوستانی

اصغر

97

مدینه بنی اسدی

خلیل

98

مریم بنی اسدی

خلیل

99

صغری نژاد بیگلری

علی

100

طیبه قاسمی نژاد رایینی

ابراهیم

101

سحر احسان فر

رمضان

 

 

 

 

 

لیست نفرات برگزیده مسابقه نوجوانان نسیم نهج البلاغه 3 شهر سیرجان

 

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

نام پدر

1

نسترن اسلامی پور

اکبر

2

سمیه پناهی

قنبرعلی

3

نرجس شاهمرادی

غلامحسین

4

احسان مفیدی

ابراهیم

5

ویدا جوان گسمونی

محمدرضا

6

مهدی نصرت آبادی

محمد

7

فاطمه مکی آبادی

نصراله

8

صبا دهیادگاری

اصغر

9

عرفان علیرضا زاده

فرشید

10

علیرضا بخشی

مختار

11

محمدمحمودآبادی

اکبر

12

فاطمه محمود آبادی

محمد

13

مبینا حیدر پور

حسین

14

زهرا خلیل آبادی

محمدرضا

15

امیر رضا پاینده

محمد

16

هانیه نجمی نیا

محسن

17

محبوبه محیاپورلری

 

18

امیررضا نجارزاده پاریزی

محمد

19

صبا اسکندری

محسن

20

فاطمه ایزد آبادی

رضا

21

زهرا سبزعلی پور

حمید

22

مریم بارچی

خسرو

23

مهلا جعفری

غلامرضا

24

فاطمه نورمندی

اسماعیل

25

نگین نژاد خراسانی

ناصر

26

محمد صابر لری گوئینی

موسی

27

راضیه یزدی

محمود

28

امیر رضا خضری

غلامعباس

29

زهرا رحیمی

حسن

30

فاطمه حیدر پور

اصغر

31

میترا حامدی زاده

عباس

32

محمد خراسانی اسمعیلی

دوستعلی

33

مریم کریمی

علی

34

مهدی شول

حسن

35

محمدرضا بهرامی

علیرضا

36

نرگس حیدری نسب

همت اله

37

محمد مهدی لشکری

جواد

38

آنیتا صادقی

علی

39

فاطمه قاسمی

محمد قاسم

40

فهیمه علی بیگی نژاد

رمضان

41

یاسمن ترک تبریزی

غلامرضا

42

رحیمه تانوردی

عباس

43

زهرا حسن یزدی

محمدرضا

44

هانیه نجمی زاده

حسین

45

مهلا خراسانی

محسن

46

عرفان صادقی گوغری

عباس

47

سمیه پناهی

قنبرعلی

48

فاطمه السادات شهیدی

سید حسین

49

فاطمه پور عبداله

ابوالقاسم

50

معظمه افسری

سعید

51

امیر رضا نژاد پور اسماعیلی

محسن

52

محمد صالح نصرت آبادی

علی اکبر

53

معصومه شریف پور

محمد

 

بازدید 2348 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 22 آبان 1394 ساعت 11:03

آماربازدید و IP شما

سيستم آمارگيری وب ‌سايت

تقویم

تیم طراحی

 مهندس حسین شیبانی   

 

    مهندس محمدعسکری   

 

   آقای کمیل دره گیرایی